PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=867129}
4,8 7 729
ocen
4,8 10 1 7729
Droga bez powrotu. Geneza
powrót do forum filmu Droga bez powrotu. Geneza

Śmiech

ocenił(a) film na 10

Ludzie co się prują i dają niskie oceny dlatego ze ma nazwę taka jak reszta serii a nie jest powiązana z innymi częściami, film jest ciekawy dla mnie lepszy niż inne części jest tu w końcu jakaś fabuła a nie tylko bezmyślne próby ucieknięcia przed kanibalami dla mnie film na plus jest fabuła jest zabijanie i jest demolka jak w innych częściach

ocenił(a) film na 8
RedBlu

Zdecydowanie, większość poprzednich części to szmira, ale tutaj jest coś nowego. Ciekawie się oglądało.

ocenił(a) film na 1
RedBlu

W lesie dziś nie zaśnie nikt to przy tym majsterczyk, gorszego filmu to chyba nie widziałem xD

ocenił(a) film na 7
vanilxan

Nie prawda w Lesie nie zaśnie nikt nie traktuje się poważnie i nawet nie ma fabuły tam dzieje się wszystko przypadkowo i jest kopią z innych filmów, skolei droga bez powrotu geneza ma silnie zarysowaną fabułę, jest tutaj jej więcej niż kiedykolwiek w serii tych filmów było. Mamy sensowny wątek sekty, ludzie nie giną w totalnie głupi sposób a jest za każdym razem jakiś wątek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones