PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=966}

Męska gra

Any Given Sunday
7,4 24 858
ocen
7,4 10 1 24858
6,4 8
ocen krytyków
Męska gra
powrót do forum filmu Męska gra

no prosze

ocenił(a) film na 9

widze, ze duzo osob obejrzalo sobie wczoraj ten film, bo rzeczyswiscie warto bylo. Mnie dosc zszokowala scena, jedna z ostatnich, w ktorej pojawilo sie oko na murawie i komentarz, ze wyglada na to, ze sie skaleczyl w oko.... okropne to bylo...ale poza tym film fajny i przedstawuajacy bardzo dokladnie brutalnosc tego sportu, ja bym go zakazal bo on chyba bardziej niebezpieczny niz boks jest...

ocenił(a) film na 10
ViceHrabia

Ze sportów zespołowych najbrutalniejsza jest koszykówka. To oko na murawie to czyste Sci-fi.

lukasz_gr7

co tam brutalnego? ufc to jest brutalne . . .

ocenił(a) film na 10
Michal1992

ufc jest brutalne ale ciezko porownac football do ufc

ViceHrabia

pewnie dla ciebie nawet balet jest brutalny

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
TheRaperGoood

Oko to się szklane wstawi, a i z jednym, można sporo zobaczyć jeśli się chce. Szybko biegam i by mnie mnie dogonili! Nawet jak zęby by wybili to dentysta by zrobił! Ale większość z nich jest na sterydach i masę zbudowali nieuczciwie czyli oszustwem!

ocenił(a) film na 10
aniolek1234

szybko biegasz spuer

aniolek1234

gowno sie znasz na tym sporcie,nigdy pewnie pilki nawet w reaku nie trzymales - nie masz bladego pojecia jakie sa relia,wiec sie nie wypowiadaj. Odkopuje wpis z przed pol roku bo wkur..mnie osąd osoby,która by zginela na boisku.

Pzdr,LB #37

ocenił(a) film na 9
Ferdi

Chociaż i tak od futbolistów twardsi są gracze rugby. ;) Wiem, że jedni za drugimi zbyt nie przepadają, ale jednak futbol jest dużo... mniej dynamiczny i niemal idealny taktycznie, natomiast w rugby zostawiasz więcej sił na boisku - mecze natomiast są niesamowicie bardziej dynamiczne i nieprzewidywalne.

p.s. Oczywiście nie jest to na nikogo/nic atak, bo sam spędziłem czas oglądając kilka meczów - w tym Super Bowl - ostatniego sezony NFL.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones