PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=472283}
6,6 13 704
oceny
6,6 10 1 13704
Niedościgli Jonesowie
powrót do forum filmu Niedościgli Jonesowie

Wspaniały film, ale oczywiście "happy end", po co ?!!!? O ile byłby wspanialszy, gdyby nie było ostatniej sceny, twórcy filmu zarzucają konsumpcjonizm, a sami w co się wpisują ?

ocenił(a) film na 7
grzegory88

dokładnie, końcowe 30 sekund również mnie rozczarowało, odrzucenie pana Jonesa przez panią Jones było niezłym zaskoczeniem.. pomyślałem "o w końcu nie ma happy end'u", a twórcy jednak musieli to zepsuć

grzegory88

Ten "Happy end" był naprawdę smutny. Tak jakby reżyser chciał otworzyć ludziom oczy na konsumpcyjny styl życia, a w ostatniej scenie wycofał się i doszedł do wniosku "robimy chałę na całego...". Chodzi mi o to, że gdyby nie ten szczęśliwy koniec, to ten film poruszyłby wiele osób, zmusiło ich od zastanowienia, a tak ostatnie 30sec. usprawiedliwia cały film i usprawiedliwia widza. To jest przykre... filmy nie muszą by naprawdę wyrafinowane, żeby dawać do myślenie, ale żeby spieprzyć taką produkcję w pół minuty to naprawdę trzeba mieć talent..

ocenił(a) film na 9
grzegory88

Lepiej mi się śpi z happy end'em.

ocenił(a) film na 6
grzegory88

ja też uważam że "happy end" skiepścił zakończenie tego filmu! I dokładnie zgadzam sie też z Erisą że bez szczęśliwego zakończenia ten film poruszyłby wiele osób a tak przejdzie bez echa niestety!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones