PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862186}

Szkoła czarownic: Dziedzictwo

The Craft: Legacy
4,3 3 370
ocen
4,3 10 1 3370
Szkoła czarownic: Dziedzictwo
powrót do forum filmu Szkoła czarownic: Dziedzictwo

Straszne nudy

ocenił(a) film na 2

Straszne.

ocenił(a) film na 3
ricariy

Faktycznie mało sie działo, zupełnie jakby film nie miał fabuły i celu. Na szybko antagonista i koniec filmu. Oglądałem potem na przyśpieszeniu x2.

ocenił(a) film na 3
kamil665544

Celem jest przesłanie - kobiety są silne a źli mężczyźni chcą zabrać im moc XD
Do tego te wstawki o LGBT, miesiączka i masturbacja - urwa mać czysty cringe.

W odróżnieniu od oryginału tutaj bohaterki to kukiełki bez backstory co ogarniają magię od tak i mają moce niczym Xmeni, a na dodatek używają ich publicznie i nikogo to nie dziwi.

Sam finał to kicz straszny - ot spotkali się w lesie(po cholerę on ją tam zabrał?! Nie mógł jej zabić w aucie i odebrać moc?!) nagle trzy czarownice zjawiły się w lesie (chyba teleportem Yennefer :)) i agent Mulder zaczął rzucać nimi po krzakach po czym one wstały w scenie "girl power" i go usmażył mocą. Kuniec. Masakra. W wersji z lat 90 był świetny finał z tymi wężami i pojedynek czarownic. Była dramaturgia(udawały że zabiły jej rodziców) i nieźle nakręcona akcja.

A tutaj bida z nędzą i feministyczne ble ble ble

ocenił(a) film na 2
dezertx

Ufffff.. Jak dobrze, że wyszłam z kina po połowie i nie doświadczyłam tego rewelacyjnego końca.. Tragedia...

ocenił(a) film na 3
moonlight1386

o Boże! współczuję wydawania na to hajsu... Ja to oglądałem online i było mi szkoda straconego czasu, jakbym tracił na PLNy to bym popadł w deprechę ;D

ocenił(a) film na 2
dezertx

nie no tak menstruacja jest czymś otalnie dziwnym o czym nie można mówić a już w ogóle pokazywać :D  krew w horrorach pokazana z rany, przecięcia lub odciętej głowy? super. Krew z menstruacji? ciiii takie rzeczy nie istnieją, o okresie u kobiet się nie mówi

ocenił(a) film na 3
skibaaaaaaaaa

Ale co to miało w ogóle wnieść do fabuły? Ludzie w realu też robią kupę , to to też wrzucajmy do filmów - np. jak Kapitan Ameryka idzie do kibla przed podróżą w czasie w Endgame , a co, jak szaleć to szaleć ;P

ocenił(a) film na 2
dezertx

dziewczynki w szkołach bardzo wstydzą się okresu i od początku edukacje jest to pokazywane jako coś o czym nie wolno mówić chłopcom przez co właśnie są przez nich wyśmiewane jak krew przeciekie itp to jest standard w szkołach. Pokazali to w filmie bo wyśmiewanie młodych dziewczyn z powodu okresu i to że one się tego wstydzą nie jest dobre. Robienie kupy jest dobre :)

ocenił(a) film na 10
dezertx

Dlaczego jak gł{w i bohaterzy to faceci pokonujący okropną wiedźmę to git bohaterzy, ale jak dziewczyny pokonują antagonistę to feministyczne ble ble. I... Zawsze piszą to chłopcy, którzy mają poważny problem ze swoją menZkością, bo u tych pewniejszych siebie nie zauważyłam, by tak to odebrali.

ocenił(a) film na 3
Kira91

Tu nie chodzi o sam fakt tylko o to jak tendencyjnie i bez polotu to pokazano. I uwaga - są kobiety którym też taka propaganda się nie podoba , szok c' nie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones