PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12032}
5,5 32 654
oceny
5,5 10 1 32654
5,7 14
ocen krytyków
Zoolander
powrót do forum filmu Zoolander
ocenił(a) film na 7
Danilho

Dokładnie. Różne typy humoru lubię i różnego typu kino. Obejrzałem tą komedyjkę w tv i naprawdę nieźle się uśmiałem. Stiller jest na serio niezły. trochę dystansu ludziska. Daję 8.

ocenił(a) film na 9
Danilho

ja dałam dziewięć, za przykład idealnej satyry (podobnie jak jego tropic thunder).

Danilho

oczywiscie ze filmu nie biore na serio, ale wciaz jest bardzo zły. Stiller jest fatalnym aktorem. Zastanawiam sie kto mu placi za te filmy?

ocenił(a) film na 9
Abraxus

Co wg. ciebie jest fatalne w aktorstwie Stilera? Bo ja widzę bardzo plastycznego aktora potrafiącego wcielać się w różne postacie, król kina absurdu!

Danilho

jakie role? faceta ktorym gra w komediach gdzie najelpszym zartem jest kawal o seksie. Najlepsze gagi to sranie i pierdzenie lub chodzenie ze sperma we wlosach

ocenił(a) film na 9
Abraxus

A widziałeś jaja w tropikach? i co jest to pewnie dla ciebie idiotczna komedia o wypadających flakach a zoolander to komedia o zdejmowaniu gaci na wybiegu????

Warto w film który na pierwszy rzut oka wygląda na powierzchowny wejść głębiej a można dostrzec pastisz show biznesu i amerykańskiego konsumpcjonizmu. Wystarczy tylko chcieć.

A jeśli masz ochotę zobaczyć Bena w poważniejszej roli zobacz Północ - bardzo dobry film

Pozdro

ocenił(a) film na 9
Abraxus

Abraxus jak na takiego przeciwnika Sillera bardzo dużo wiesz o jego gagach

Til

bo widzialem wiele jego filmow. Jak inaczej moglbym go oceniac? *puk puk, jest tam kto?*

ocenił(a) film na 10
Abraxus

czyli mamy rozumieć że dało sie to zagrać lepiej?

ocenił(a) film na 10
Abraxus

A kto mogłby lepiej zagrać Dereka? Lubię Stillera, ale w każdym filmie gra taka samo,jest jak Magnum Zoolandera:)

ocenił(a) film na 1
Abraxus

To nie zasługuje na miano filmu,aktorzyna ze szkolnego kółka pod dyrekcją Hipolita z niedorozwojem umysłowym.,,film'' dla patologii

ocenił(a) film na 9
Danilho

popieram w 100%

ocenił(a) film na 5
Danilho

"Pastiżem" to jest Twoja ortografia...

ocenił(a) film na 8
Zelek

Dziękuję.

ocenił(a) film na 1
Zelek

Hahaha to samo pomyślałam.

ocenił(a) film na 7
Danilho

no racja niektórzy powinni oglądać filmy (czy seriale) z tak prostym przekazem jaki ma np "Klan" bo więcej ich umysł nie ogarnie. A w tym filmie wyśmiewają dziubek za nim jeszcze pojawił się na FB;)

ocenił(a) film na 9
Danilho

Scena kiedy wypowiada słowa "One look? ONE LOOK?!!" po czym patrzy się w taki sam sposób jak zawsze a Mugatu mówi "Thats beautiful...."... za każdym razem jak to widzę ledwo się na krześle trzymam :).

Film w swojej kategorii nie ma sobie równych moim zdaniem.

ocenił(a) film na 7
Danilho

Zoolander to jedyny film, w którym Ferrell mnie autentycznie śmieszył zamiast wkurzać. I już za samo to należy mu się wysoka ocena. Resztę napisaliście. Pozdrawiam <BLUE STEEL>

ocenił(a) film na 2
Danilho

Może nie jest to najgorszy film jaki widziałam ale jeden z gorszych na pewno

ocenił(a) film na 10
diavolo0801

ale pod jakimi względami? Fabuły? Scenografii? Aktorstwa? Prosze o szczegóły!

ocenił(a) film na 2
rajzain

Człowieku film oglądałam 6 lat temu. Nawet go nie pamiętam.

ocenił(a) film na 2
Danilho

Proszę nie używać niezrozumiałych przez siebie słów, pisze się pastisz, a nie jak to Szanowny Pan napisał pastiż.

ocenił(a) film na 7
van_der

Sam fakt popełnienia błędu ortograficznego nie jest tożsamy z brakiem rozumienia znaczenia danego słowa.
Proszę być bardziej wyrozumiałym dla ludzi i starać się zauważyć szerszy kontekst wypowiedzi, z której wynika, iż autor wie co to słowo oznacza.

ocenił(a) film na 2
armarange

Masz rację, nie potrzebnie napisałem ten komentarz. Może dlatego tak zrobiłem, iż film nie przypadł mi do gustu.

Danilho

Masz rację, te reakcje są przesadzone. Mnie jednak ten film nie porwał, mam też kłopot z jego jednoznaczną oceną. Na tle innych filmów wypada blado, w sumie nawet z klasykami z Leslie Nielsenem, czy innymi parodiami.

ocenił(a) film na 7
Danilho

Cała scena ze spiskową teorią zagrana przez Duchovnego ( kłania się oczywiście Fox Mulder ) , potem scena opowiadania o powaznej chorobie ( bulimii ) powodują że to niewątpliwie coś więcej aniżeli głupia komedia. Film ma drugie dno i nie sądziłem że dla Stillera dam kiedyś tak wysoka notę.
Natomiast nie spodziewałbym się inteligencji po większości kinomanów. Oceny mówią same za siebie.

ocenił(a) film na 7
armarange

****"Stillerowi" dam

ocenił(a) film na 7
Danilho

Zgadzam się w 100%. Nie próbuj ogarnąć ludzi, którzy nie ogarniają satyry. Nie wytłumaczysz im o co chodzi w tym filmie. Szkoda Twoich nerwów ;)

Danilho

Fakt. Ręce opadaj jak ktoś daje temu filmowi ocenę równą najlepszej średniej na tym portalu. Jeszcze bardziej opadają jak przeciwników nazywa się tępolami.

ocenił(a) film na 10
danielpiw23

Też coś mi się wydaje... że ludzie którzy nie rozumieją fenomenu tego filmu to ci sami którzy za dobrą komedie uważają nowe kogel-mogel haha bo przecież nie ma szans żeby zoolandera tworzył polak, za bardzo skomplikowana produkcja więc lepiej okazać pogardę.

ocenił(a) film na 1
Danilho

Hehehe zawsze wiedziałam,że takie kiczowate filmy bez ambicji ogląda patologia. Do szkoły uczyć się j.polskiego !

ocenił(a) film na 10
bermuda_t

Brednie młodego umysłu. Zoolander nie jest bez ambicji, to jedna z najciekawszych komedii w gatunku komediowym, porównaj sobie go do polskich nowoczesnych komedii, to jest patologia bez ambicji. Fabuła jest genialną parodią filmów akcji, szpiegowskich, z unikalnymi strojami, muzyką, i karykaturą świata mody i modelingu. To pomysł którego nie da się od tak zaprojektować. Skomplikowany, nie banalny. Dlatego Zoolander, zasługuje na szacunek. W Polsce tak zaawansowana produkcja to było science fiction - Sexmisja.

ocenił(a) film na 2
Danilho

to że film jest pastiszem to nie oznacza, że musi być dobry. jak chcesz dobry pastisz to zobacz film "Drop dead gorgeous"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones