PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713301}

Era Wodnika

Aquarius
6,8 3 968
ocen
6,8 10 1 3968
Era Wodnika
powrót do forum serialu Era Wodnika

Gdyby pociągnęli produkcję jeszcze trochę, to mogliby w tym momencie liczyć na znaczny wzrost oglądalności...
Według mnie świetny serial, nie rozumiem dlaczego tak krótko wytrwał. Orange is the new black w mojej opinii nie jest nawet częściowo tak dobry, a kręcą i kręcą, ni to śmieszne, ni to dramaty robią...
Na pewno zafunduję sobie ponowny seans i wciąż będę żałowała, że nie jest kontynuowany. Jeden z lepszych seriali, na jaki ostatnimi laty trafiłam.

Angela4b

zgadzam się w stu procentach, serial z każdym kolejnym odcinkiem bardziej wciąga, intryguje, frapuje, świetne postacie i nic nie jest wyłącznie czarno-białe plus wstrząsające nawiązanie do morderstwa Sharon Tate (moja mama chodziła do szkoły z kuzynką tego mężczyzny z nią zamordowanego)

RainMaker86

Tak, chyba najbardziej podobało mi się to, że sama nie wiedziałam czy pozytywnie, czy negatywnie odbieram poszczególne postacie. Choć ma przestoje, akcja jest dość dynamiczna. Nie mogę znieść, że tak go ucięli... W ostatnim czasie chyba żadna inna serialowa decyzja tak mnie nie zirytowała.
O, ciekawe, masz na myśli Wojciecha Frykowskiego? Swoją drogą, to ród Frykowskich, to całkiem odrębna, interesująca historia.

Angela4b

dokładnie tak, Wojciech Frykowski...a serial faktycznie strasznie ucięty, zdecydowanie z potencjałem na trzeci sezon, sama końcówka ostatniego odcinka strasznie mnie poirytowała w kontekście tego, że już nie będzie dalszego ciągu....fajnie, że jesteś chyba pierwszą osobą podzielającą mój entuzjazm wobec serialu

ocenił(a) serial na 9
RainMaker86

ja też podzielam :) proszę, dajcie znaka, gdzie zobaczyć 2 sezon!

ocenił(a) serial na 8
sabinabicz

Mam podobne odczucia, bardzo dobry serial. Duchovny w swoim żywiole. Wielka szkoda :(

ocenił(a) serial na 7
RainMaker86

A wątek morderstwa Sharon Tate jest tylko nawiązaniem, czy odgrywa ważną rolę w serialu (tzn. czy któryś odcinek jest poświęcony tej historii)?

LukaszJarosz25

wątek morderstwa przewija się właściwie przez cały drugi sezon, ale nie w takim sensie, jak można byłoby pomyśleć (trzeba zobaczyć)

ocenił(a) serial na 7
RainMaker86

Przekonałeś mnie. Postaram się kiedyś obejrzeć.

ocenił(a) serial na 8
Angela4b

Już wiadomo, że 3 sezonu nie będzie?

Sharak

było wiadomo już pod koniec emisji drugiego sezonu

ocenił(a) serial na 9
Angela4b

wie ktoś może, gdzie można zobaczyć 2 sezon? na Netflixie maja tylko pierwszy! Będę wdzieczna za cynk, uważam ten serial za bardzo dobry :)

sabinabicz

gryzoń na pewno pomoże :D

ocenił(a) serial na 9
RainMaker86

niestety, gryzoń tym razem zawiódł :( też mają tylko 1

sabinabicz

wpisz aquarius s02e01 i potem tylko kolejne cyferki od następnych odcinków zmieniaj

ocenił(a) serial na 9
RainMaker86

och dzięki - sama bym się nie domyśliła wiesz... :D
wersji z pl nie ma na chom ani nigdzie indziej :((((

sabinabicz

jest na netflixie przeciez

ocenił(a) serial na 9
matbla2000

dzięki :))) warto patrzeć na daty postów! :/

Angela4b

zgadzam się w zupełności, jest o kilometr wyżej niż znaczna większość netfixowych produkcji i jak wszystkie wartościowe- netfilx kończy je zbyt szybko

Angela4b

prawda?! sam serial mnie nie wciągnął i jestem w stanie zrozumieć skąd decyzja o anulacji, ale cholera... zakończyć w takim momencie!? co za chamstwo. nienawidzę czegoś takiego. mogliby chociaż pociągnąć o ten jeszcze jeden sezon, żeby zamknąć wszystkie wątki. wystarczyłoby nagrać 3-6 odcinków żeby zamknąć tą historię zamiast zostawić tak chamsko urwaną. nie jestem fanką serialu, ale chciałam znać ciąg dalszy historii Briana Shafe'a a tak to dupa...

ocenił(a) serial na 8
isobel

dokladnie,porazka!dawac 3 sezon!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones