PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713301}

Era Wodnika

Aquarius
6,8 3 968
ocen
6,8 10 1 3968
Era Wodnika
powrót do forum serialu Era Wodnika

Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Zapewne z uwagi na poruszaną problematykę i liczne, ciężko strawne dla co poniektórych wątki obyczajowe. Serial jest naprawdę fantastyczny. Wciąga na maksa, tak że trudno się oderwać. Świetne aktorstwo, scenariusz, muzyka. Aktorzy idealnie dobrani do swoich ról. Serial polecam zwłaszcza osobom, które maturę zdawały przed 1989 i które mogą spokojnie żyć bez gier komputerowych typu Counter-Strike i filmów typu Transformers.

gethinanthony

I to jest właśnie powód, dla którego postuluję zamieszczanie wieku widzów przy opiniach. Bardzo dobry serial, tylko nie wiem, gdzie mogłabym obejrzeć 2. sezon.

_eFFcia_

A co ma do rzeczy wiek ? Ja jestem 2 razy starsza od ciebie i wcale mi się nic tu nie podobało. Zależy od gustów , od tego co kto uważa za ważne i wartościowe. Jeśli chodzi o Ch. Mansona to świat powinien mieć dla niego tylko pogardę , a nie robić jeszcze filmy o tym popaprańcu. I tyle. To ściek ludzki.

Ritatoja

W takim razie gratuluję serdecznie. Mało jest ludzi na świecie, którzy dożywają takiego wieku, a w dodatku są w stanie ogarniać internet. Brawo:)
Mogło Ci się też nie podobać ze względu na wiek. Moja Mama też nie lubi takich filmów, choć jest o wiele młodsza od Ciebie.

Ritatoja

Jak dla mnie swietnie, ze ktos siega po taki temat.
Postac Mansona swietnie pokazana i Manson pokazany jest tu tak, ze na tle innych popaprancow wcale nie jest kims najgorszym.
Druga sprawa, ze pokazane jest w jak sprytny i cyniczny sposob wykorzystal wszystko co dobre w erze i filozofii hippisowskiej, w jaki sposob maniupulowal mlodymi kobietami, co moze byc przestroga dla wielu mlodych ludzi. Serial 10/10

pmakowski

Dodam jeszcze, ze mozna sobie samego Mansona nazwac smieciem i powiedziec, ze nie warto o nim krecic filmu. O Hitlerze powstala masa filmow, tez tak powiesz?
Otoz uwazam, ze film pokazuje, ze sam Manson jest wytworem pewenych okolicznosci i film to swietnie pokazuje, taki Manson czy Hitler nie biora sie znikad i film to pieknie pokazuje.

ocenił(a) serial na 9
pmakowski

W punkt. Oraz sam Manson ani Hitler niczego własnymi rękoma nie uczynił, zrobili to slepo idący za nimi ludzie. Własnie to warto przypominać i pokazywać.

ocenił(a) serial na 9
Ritatoja

nikt go w tym serialu nie gloryfikuje, uspokój się

gethinanthony

Również uważam, że to jeden z lepszych seriali, jakie ostatnimi laty oglądałam. Nie mogę przeboleć, że go ściągnęli.

ocenił(a) serial na 8
gethinanthony

A niech mnie, zgadzam się, że serial super. Fajnie się wątki mieszają, raz znikają, raz się pojawiają, ale wszystko tak płynnie i nie ma tego schematu, że bierzemy jedną sprawę zamykamy i przechodzimy do kolejnej. "Aquarius" wypada niczym długi film, a i budowanie introspekcjami aż do zabójstwa Polańskiej w finale sezonu, no to naprawdę zacnie pomyślane. W ogóle wszystkie odwołania do prawdziwych historii fajnie wypadają. Szkoda, że zabójstwo Bobby'ego nie miało większego pokłosia. Jednak finalnie patrząc, Duchovny jest przekozacki jako taki umęczony detektyw. Wybornie się oglądało. Normalnie ogromna szkoda, że nie zrobiono 3. sezonu, mimo że ewidentnie był na to plan. Tak czy inaczej pierwsze dwa na pewno warto obejrzeć.

Roy_v_beck

Ganialny chyba nie jesteśmy z mainstreamu....

gethinanthony

Z debila i patusa beż szkoły zrobili Moriarty'ego

ocenił(a) serial na 9
gethinanthony

Pozdrawiam matura 1984

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones