PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,0 25 241
ocen
8,0 10 1 25241
8,6 20
ocen krytyków
Twin Peaks
powrót do forum serialu Twin Peaks

Zauważyłem, że "Powrót" zbiera bardzo sporą falę hejtów, szczególnie od strony fanów starego dobrego "Miasteczka Twin Peaks", którzy twierdzą, że to nie jest to samo, że nie tego oczekiwali od Lyncha. Oczywiście, że to nie jest to samo. Myślę, że gdyby tak było, to byłby kolejny odcinek z serii "Odgrzewany Kotlet". Lynch daje nam obraz, który według mnie prześciga swoje czasy, daje nam śmiertelną dawkę surrealizmu, który wywołuje wielkie emocje u widzów, a to, czy są one pozytywne czy negatywne, to dla mnie i zapewne dla Davida Lyncha drugorzędna sprawa. Jedno jest pewne, na naszych oczach tworzy się historia.

boniecki_dominik

Przestancie wmawiac ludziom, ze vi ktorym sie to nie podoba, czekali na to samo co 25 lat temu. Pieprzycie te swoje farmazony bez ladu i skladu od maja

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Japiernicze kobito, czy ty tu pełnisz jakiś dyżur, straż? Do każdego tylko pojawiającego się pochlebnego komentarza na temat nowego Twin Peaks od razu wyjeżdżasz z falą oburzeń i jakimiś pretensjami, zero merytoryki, tylko wieczne rozżalenie, ktoś Ci płaci za to? To Twoja praca, Twoja osoba obrzydza mi czytanie tutejszych komentarzy bo niektóre nieprzychylne Twin Peaks opinie czyta się bardzo fajnie (np. szczerze rozbawił mnie post o tym co by było gdyby Lynch nakręcił Kac Wawę ;)), ale Ty to jesteś jakąś smutną, pokrzywdzoną dziewczynką, która stoi tu na straży aby czasami ktoś nie ośmielił się zachwycać się nad nowym dziełem Lyncha. Kobieto wyjdź na dwór, idź obejrzyj jakiś film, który spełni Twoje oczekiwania albo idź na forum filmu, serialu, który nie boli Cie tak bardzo albo zostań tutaj i pisz negatywne opinie, ale w merytoryczny sposób, a nie jakieś wieczny personalny ból dupy tu wylewasz, nie pozdrawiam, bez odbioru.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Justyna_0288

Odpoczynek =/= wylewanie żali na forum. No chyba, że to jakieś odreagowywanie na zakwasy.. To wina tych fanboyów Lyncha!

ocenił(a) serial na 10

Po co karmicie trolla?

Justyna_0288

Biedna kobieto, przejdź na forum filmu/serialu który naprawdę Cię porwał i zamień krytykę na zachwyt. Wszystkim ulży, Tobie samej może najbardziej.

whitestripes_333

Dobrze zarabiam ,dziękuje;) A ostatnio rzadko cokolwiek ogladam a zachwycac sie raczej tez nie bylo czym, dziekuje za rady psycholozko . JAk mowia, to co najlepsze zostalo juz nakrecone :)

ocenił(a) serial na 10
Justyna_0288

Przestańcie karmić trolla... typowy książkowy przypadek, niegodna dyskusji jakiejkolwiek. Jak przestaniecie odpisywać to wygasi się szybko. Po prostu ignorujcie. Poza tym ona naprawdę nie ma nic do powiedzenia. Pustynia intelektualna. Ok. Dosyć. Nie karmy trolla :)

AxxoN

racja, biedę umysłową omijać szerokim łukiem

ocenił(a) serial na 9
boniecki_dominik

Hejterom nic nie przetlumaczysz, a sceptycy maja tez swoje racje. Serial oryginalny i nieprzecietny - to jest poza dyskusja.

ocenił(a) serial na 3
boniecki_dominik

https://www.youtube.com/watch?v=swiVa2LqO04

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones