PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869346}

Bańka

The Bubble
4,3 3 431
ocen
4,3 10 1 3431
2,8 5
ocen krytyków
Bańka
powrót do forum filmu Bańka

Z jednej strony widać, iż cała obsada miała ubaw w trakcie jego kręcenia, a sam film zawiera tak absurdalne sceny, że nie idzie powstrzymać się przed śmiechem ( scena z Daisy Ridley, wybuch furii Howiego, pogoń Jamesa McAvoya, czy dwa tygodnie kwarantanny z perspektywy rozpieszczonej aktorki ) + jest to satyra, zatem na żadnym etapie nie należy traktować jej na serio. Z drugiej strony Judd Apatow zdecydowanie wyolbrzymił pewne kwestie przez co granice absurdu zostały wielokrotnie przekroczone, nawet jak na satyrę, dodatkowo całość trwa za długo ( 80-90 minut to optymalna długość ), przez co momentami jest nudny. Co więcej obsadzono Marię Bakalovą w roli manekina, a zasługuje ona na zdecydowanie więcej, gdyż ma potężny potencjał, Leslie Mann gra Leslie Mann, a Keegan szarżuje niesamowicie. Film uratowały tylko role Pedro Pascala, Karen Gillian i Guza Khana i pojedyncze sceny. Miałem spore oczekiwania wobec „The Bubble”, biorąc pod uwagę tak mocną obsadę i samego Judda, niemniej Apatow dał ciała. Wielka szkoda. Mam przeczucie, iż skończy się to nominacjami do Złotych Malin.

COLEWORLD_type

Tylko dlatego oceniłam na 2 a nie na 1, że było kilka zabawnych momentów. Nie widzę w tym satyry, ani o kręceniu kina klasy B, ani o pandemii, ani nawet o współczesnych celebrytach. Generalnie momentami było bardzo niesmacznie, a przez większość filmu zwyczajnie się nudziłam. 60 min to max co można by z tego wyciągnąć. Nie spodziewałam się, że film z taką obsadą ocenię tak nisko.

ocenił(a) film na 4
dzina26

Nie wiem, jakim cudem to nie wyszło. Po prostu nie wiem. Obsada, jak również tematyka tej satyry to samograj, a Apatow i tak nie dał rady. Hype był potężny, zatem zawód jest gargantuiczny.

ocenił(a) film na 6
COLEWORLD_type

Pewnie nie wyszło dlatego, że nie dali scenariusza do poprawy Davidowi Duchovnemu. Pewnie wyszłoby lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones