PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263980}

Druga szansa

Things We Lost in the Fire
7,2 9 950
ocen
7,2 10 1 9950
Druga szansa
powrót do forum filmu Druga szansa

Nie lubie Halle Berry od tego musze zaczac wiec wzgledem jej jest bardzo subiektywny ale zarazem ogladalem jej wszystkie najwazniejsze kreacje aktorskie zeby nie byc goloslownym podczas swojej krytyki...
A teraz o filmie ....

Niewiem czemu od pewnego czasu w kinie US jest tendencja do budowania dramaturgi poprzez zdjecia z "reki" w sytuacjach gdy dana postac czy to placze czy cos wewnetrznie przezywa ... Nie przepadam za tym jestem zwolenikiem statyki nadajcej wiekszy patos scenie poniewaz ona wymusza od aktora gry/wyrazu. W przypadku ruchliwej kamery wyrecza aktora bo nadaje dynamike ktora on powinien sam wykazac... Zwrocilem uwage ze Halle Berry bardzo wyreczala kamera :)

Benicio del Toro jest fenomenalny ! przez wielkie F ... stawiam ze bedzie mial nominacje za ta role ...jesli tak sie nie stanie coz bedzie mi przykro... Skurczybyk jest tak wyrazisty w kreacji ktora stworzyl ze sie w pale nie miesci ... Mimika , usmiech, gest, wzrok , ruch ciala ŁAŁ !
Poprostu zmiazdzyl Halle Berry z jej placzliwa postawa rozłzawionymi oczyma ktore tak dobrze moglismy poznac w "Monster's Ball".

Uwazam ze trzeba oddac poklon pani rezyser i operatorom za swietna zdjecia poprzez detale, zblizenia ktore skalują napiecie i buduja atmosfere poszczeglnych scen.

Fabuła ? Hmm dla jednych moze byc nietuzinkowa dla innych bardzo nudna i wtorna ... Coz porusza temat nielatwy a zarazem dorzuca cos na ksztalt współuzależnienia ...

Relacje emocje przykre momenty ciezkie wybory milosc ... "Things we lost in fire" ....


SaLuT

ocenił(a) film na 6
InsanE_RabbiT

Zgadzam się z Twoją opinią. Hally nie przekonuje mnie jako aktorka, Benicio na razie nie zawiódł mnie żadną rolą.
Film dobrze zrobiony i plus ogromny za to, że nie dosżło do niczego między głównymi bohaterami.

ocenił(a) film na 7
gabi_2

Moim zdaniem to muzyka buduje klimat tego filmu. Soderqvist korzysta z dorobku Santaolalli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones