PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=263980}

Druga szansa

Things We Lost in the Fire
7,2 9 951
ocen
7,2 10 1 9951
Druga szansa
powrót do forum filmu Druga szansa

Niezbyt przepadam za Halle Berry, ale podobała mi się kreacja, jaką stworzyła w tym filmie. Dzieciaki też bardzo fajnie się zaprezentowały. Jednak wszystko przyćmił Benicio (fantastyczny i niesamowity jak zwykle). Sceny, w których grany przez niego bohater jest naćpany, a potem cierpi z powodu głosu narkotykowego, czy scena, gdzie Del Toro opowiada na mitingu swój sen, zagrane zostały przez niego w sposób niezwykle prawdziwy. Mistrz po prostu.

Rewelacyjny film. Bardzo poruszający i kipiący emocjami. Naprawdę warto po niego sięgnąć.

ocenił(a) film na 8
druantia

Moja siostra widząc go w tym filmie, zaczęła szukać coraz większej liczby filmów z nim i jak na razie zajmuje się prawie tylko tym :).

Zgodzę się, że film był naprawdę dobry. Rola Benicia genialna. Tylko postać grana przez Duchovnego - gejzer dobroci, bardzo przejaskrawione, czasem nieco irytujące, no ale biorąc pod uwagę to, ze chciano przekazać jaka to wielka strata dla wszystkich, da się to przeżyć :).

ocenił(a) film na 8
Coward

Ach, i najgorszy jest polski tytuł oraz okładka!
Gdybym wpadła na pomysł przed obejrzeniem tego filmu zajrzeć na filmweb (tytuł miałam w oryginale), to chyba bym zrezygnowała z oglądania :).

druantia

Zgadzam się, był świetny. Naprawdę, im więcej filmów z jego udziałem oglądam, tym bardziej go doceniam. Brawa :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
LadyKrueger

Irytująca w tym filmie była Halle Berry. I tu SPOJLER
Koleś nie potrzebuje pomocy, ona go ściąga nalegając na jego przeprowadzke. Potem każe mu wyp...ierdalać bo sprawił ze młody zanurkował, przychodzi do niego i jakby nigdy nic pie...doli że złamał jej serce bo to nie jego sprawa z tym nurkowaniem, no cholera przecież skąd on miał wiedzieć, rozumiem żeby zrobił to na przekór to inna sprawa, odnajduje małą a ona zmiast dziękuje to wypie...rdalaj, reakcja jak najbardziej normalna:p po tym on znowu ćpa, nie bronie narkomanów ale to przez nią. Ja rozumiem że ona na niego leciała ale to chyba inaczej się pokazuje:p takze za postac Halle Berry 3/10 a Benicia 9/10 więc łącznie filmowi 7/10.

ocenił(a) film na 10
Mateo_SF

Nie leciala na niego. W ich wieku poped seksualny przycmiewaja uczucia z wyzszej polki. Musiala zapelnic pustkę kims kto byl najblizszy jej mezowi a tym samym jednak troche do niego podobny. Maz byl wybitnym architektem ale srednio radzil sobie z wychowaniem dzieci i nadrabial to ta wyzej wymieniona dobrocia. Narkoman rozwiazal jej wiele socjalnych problemow np. wypedzil strach przed woda syna. Sa to drobnostki, ale mozna dopowiedziec sobie ze bylo ich wiele wiecej. Zrobil to wszystko poniewaz nie mial wlasnego zycia i zyl zyciem przyjaciela. Tak bardzo chcial zyc normalnie, ze czerpal pelnymi garsciami z opowiesci kumpla. Do tego stopnia, ze wiedzial wiecej o ich rodzinie niz wdowa co prawdopodobnie rozjuszylo by kazda matke/ojca (+ tekst w stylu "nie odgrywaj sie na niej" kazdemu z was poszedl by w piety bo to wasze dziecko a nie jego...). Trzeba bylo tez nadmienic ze taka kobieta mogl nie zdawac sobie sprawy z powagi jego sytuacji. Nieswiadomie sprawila ze juz moze z nalogu nigdy nie wyjsc. Ale naprawila to najlepiej jak potrafila.

ocenił(a) film na 10
druantia

Benicio jak zawsze dal z siebie wszystko. Mnie bardzo film przypadl do gustu, tym bardziej, ze pewne sytuacje z mojego zycia byly tam podobne... Naprawde swietny film, nie bede sie wgryzac w szczegoly, ale w zasadzie wszystko mi sie tam podobalo, no moze to zakonczenie, spodziewalam sie innego, w zasadzie mozna sobie dopowiedziec reszte... Dalam 9 bez przesady, chocby za sama role Benicio. Jak on to robi, ze gra tak przekonywujaco?! Jest swietnym aktorem i dlatego tez w ciagu 3 dni obejrzalam jakies 6 filmow z jego udzialem. Swietnie sie sprawdza w kazdej roli jaka dostanie... Mistrz a do tego taki przystojny :D :) jest moim ulubiencem :) <3

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones