PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30629}

Ewolucja

Evolution
5,9 35 518
ocen
5,9 10 1 35518
4,6 7
ocen krytyków
Ewolucja
powrót do forum filmu Ewolucja

do kręcenia gówna. Kto nie lubi gry Julianne Moore (która nawiasem mówiąc i tak nic szczególnego nie pokazuje w tym filmie) niech raczej sobie odpuści tą porażkę. I radzę nie sugerować się mylną klasyfikacją filmu (sam niestety też się na to nabrałem), że jest to pozycja SF - nic bardziej mylnego. Fikcja z pewnością ale powstała w znudzonym, skacowanym i bardzo wycieńczonym umyśle. Słabiutko.

ocenił(a) film na 8
tomash74

To nie jest film naukowy tylko komedia sf. Mnie się bardzo podobała i to co jest nieprawdziwe wcale mi nie przeszkadza. 8/10.

ocenił(a) film na 8
gabol2008

Zgadzam się z Tobą gabol2008. Film bardzo fajny.

tomash74

żałosny. mało jest filmów, co do których można mieć tak obojętny stosunek. zero emocji. twórcy nie mogli się zdecydować, co kręcą. ironii w tym za grosz, jedynie kilka dialogów i sytuacji, które mogą śmieszyć.pomyłka.

ocenił(a) film na 9
tomash74

Widzę, że nie lubisz Davida Duchovnego ;) czas to zmienić. To naprawdę dobry aktor :) Serio. Daj mu szansę ;)

tomash74

'dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem ilu na świecie jest idiotów" (St. Lem).

ocenił(a) film na 7
tomash74

Dramatyczna recenzja 20 lat później od produkcji filmu. Szok. Oglądałem lat x, oglądam od czasu do czasu i nadal cieszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones