David Duchovny

David William Duchovny

8,3
11 553 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Duchovny

jakby postawili kawałek drewna i zestawili razem z nim nie zauważyłbym żadnej różnicy...mają nawet podobne rysy twarzy...

Gerwarth

Eee... Od kiedy drewno ma twarz?

squeeze2

ten temat napisał kawał drewna, a david gra zawaliście

Gerwarth

To moje ulubione drewno w takim razie.

HeatherSweet

mnie podoba się w nim to, że gra bardzo realistycznie. bez dykcji i wygląda jakby mu to łatwo przychodziło....drwal gercośtam jak widać woli dykcje i przepoezytowane dialogi

napruto

nie wiem skąd bierzesz te teorie o tym że ja lubie przeopetyzowane dialogi i dykcję?? co ma piernik do wiatraka , czytaj ze zrozumieniem ja nie lubię jego gry aktorskiej a nie dialogów w filmach jakich gra zresztą wtedy to bym oceniał filmy a nie jego gre bo bo już nie była by jego wina że musi odegrać pusta,nudne teksty, nie chodzi nawet o to jakie postaci które ma wykreowane przez reżyserów które de facto nie lubię , bo on też na to nie ma wpływu mówiąc krócej jakby dali mu gównianą rolę to i tak aktor może wyraziście odegrać swoją role pomimo sztampowości czy idiotyzmu danej postaci bo nie o to chodzi ja nie oceniam charakterów postaci czy dialogów w filmach jakich gra tylko jego umiejętności których niestety nie posiada oglądając go człowiek nie tyle nawet nie umie zindetyfikować się z tą postać tylko nawet go ona nie potrafi zaciekawić jest jakby pusta mdła jak kisiel(nie wiem jak mam to porównąc widać że nie potrafi angażować się w swoją pracę, nawet jeżeli gra głowńa rolę wydają się jakimś tłem, schowanym gdzieś głęboko pewnym dodatkiem do danego filmu jakby zwykłym uzupełnieniem filmu,ludzie wy oczu nie macie?

jego gra aktorska jest na poziomie buraka z ruskich czarnoziemów (czyli zerowa) chyba że wam taki burak zaimponował to jesteście dziwni a takim właśnie burakiem jest on , nie umie się angażować w role, jest jednorodny,zawsze wygłąda jakby bvł naćpany albo przysypiał,nie potrafi przekazywać emocji... zerowy potencjał ja nie wiem bo ludzie uważają go za szanownego wielkiego aktora to tak jest?.. czemu ludzie mają jakąś manie wielkości przekładającą się na aktorów,i innych sławnych ludzi... pierniczy się że ktoś jest wielki to ludzie jak stado baranów zahipnotyzowani i nie wiem szukają autorytetów w jakiś pseudo dziedzinach i te osoby wytyczają jakieś kanony jakości aktorskiei mimo że jest to rzecz subiektywna! , tak tak mimo tego że duchovnego uznaje się za tego wielkiego a anne muche za tą małą i nieszanowaną aktoreczką to ja nie będę kierował się idiotycznymi snobistycznymi kryteriami wielkości i USZANOWANIA bo oceniam to co widzę na ekranie i widzę że mucha mimo słabej gry aktorskiej jest dużo lepsza od kawałka tej brzozy uchowanej na syberii...

możecie go sobie lubić dla mnie on jest zawsze taki sam i zdziwiony jestem że was wogule czymś ujął nie wiem jakby nie posiadał tego czegoś,świeżości sam nie wiem jak mam to określić .. a jeżeli chodzi o dykcje to jest dla mnie drugorzędny element w grze aktorskiej no chyba że aktor cierpi na szczękościsk i ma wyjedzone dziąsła przez wilki wtedy rzeczywiście trudno byłoby go zrozumieć

Gerwarth

"Wogule"... I już wiem, że nie ma co na ciebie zwracać uwagi.

squeeze2

tak tak pokaż swoją Wyższość że nie warto na mnie zwracać uwagi wtedy cały swiat dowie się jaki ty to jesteś na poziomie i mądryy że zaprzestałes rozmawiać z taką osobą jak ja które przecież nie ma nic do powiedzenia...nie kompromituj się snobie

Gerwarth

Po co mam rozmawiać z kimś, kto nie zna języka polskiego?

Gerwarth

To nie squeeze2 jest tak bardzo mądry tylko ty głupi

napruto

pieprzone snoby nie czepiaj się mojego języka polskiego bo takich pseudo polonistów w necie jest na pęczki i już jesteście nudni... zwróć uwagę na treść a nie literówki czy nie poprawną gramatykę...wy snoby i mądrale jesteście już przebrtmiali skończył się na was sezon już nie świecicie tysięcznymi uwagami o języku polskim czy pseudo sarkastycznymi wtrąceniami przestań udawać mądrale i patrzeć na mnie z piedestału że ja jestem głupi a ty na jakimś ubzduranym poziomie i odnieś się do wypowiedzi...

Gerwarth

Jak mam się skupić na treści, skoro napierdzielasz bez przecinków? Wiesz jak przecinek potrafi zmienić sens zdania? Nie wyzywaj mnie od snobów, skoro nawet nie znasz znaczenia tego słowa, lepiej weź się za gramatykę, zacznij czytać. Jeszcze pięć lat temu waliłem byki jak idiota, nie znałem interpunkcji. Poczytałem trochę i jest lepiej (nie idealnie, przyznaję, ale lepiej). Tobie też radzę zacząć czytać. Wystarczy, że demotywuje mnie to wszechobecne "HWDP".

squeeze2

o snob będzie mi mówił op znaczenie słowa snob próbując się wywyższać właśnie mówiąc takie rzeczy sam definijusz to co powiedziałem... bez przecinków pare przecinków jest ale ta treść jest na tyle krótka że nie ma żadnego problemu z przeczytaniem... rozumiem że jeżeli miałbyś przeczytać taką książkę to dostałbyś oczopląsu i zapadnięcia oczodołów, ale to jest raptem ocena jednego aktora w skróconej formie jednostronnicowej więc to raczej nie wynika z trudności odczytania takiego tekstu ale chęci wytknięcia mi jakiś nieistotnych interpunkcyjnych błędów które specjalnie jak na tak krótki tekst są małoistotne ja tu przelewam swoje własne myśli a nie pisze profesjonalny artykuł do timesa, sugerujesz że nie czytam książek? jestem osobą z universalnymi zainteresowaniami i jak chcę coś obejrzeć czy przeczytać to to robię i jeżeli mnie to zainteresuje to się w to wciągam .. rozwijając horyzonty na dane temat jeżeli jest jakby dla mnie...czytanie książek nie ma nic do pisowni na jakiś forach internetowych gdzie człowiek chce szbko przekaząc swoje myśli i skupia się raczej na odpowiednim sformułowaniu by oddało cały sens niż pieprzonych przecinkach

Gerwarth

Poprawna polszczyzna obowiązuje wszędzie. To, że jedziesz polną drogą, to nie znaczy, że możesz pruć 250km/h.
I wcale się nie wywyższam, bo nie mam w zwyczaju.
PS "Uniwersalne" piszemy przez "w", a nie przez "v".
PSII Jakie to są uniwersalne zainteresowania?

squeeze2

uniwersalne czyli z różnych dziedzin ,nie ograniczające ani nie określające się do jednego gatunku, sfery itd .. nie mam specjalnie takich jakby sztywnych szyldów ale otwartość w stosunku do nowych czy innych rzeczy... coś w tym stylu możnyby byłoby tak to opisać, poprawna polszczyzna człowieku nie przyczepiaj się do niej bo akurat nie strzelam jakiś gaf nie pisze jak dysgrafik czy jak to się tam zwie i daleko mi jest do szczególnie nie poprawnej polszczyzny, ujmując prościej piszę czytelnie na tyle żeby każdy czytając mój wpis móglby go zrozumieć jeżeli jak powiedziałem bym pisał książke to dokładniej bym rozpatrywał interpunkcje itd zważajac uwage na wszystkie szczegóły ale tak nie jest i nie podawaj mi analogi z samachodem bo to kompromitacja twojego myślenia a nie mojej pisowni porównujesz dwię oddzielne rzeczy do siebie które kierują się zupełnie innymi kryteriami chociażby takimi że przy pisaniu nie trzeba zważać na swoje życie chyba że takie masz ustawienia w kompie że jak popełnisz jakąś ilość błędów int. to cię zjedzą jednorożce wtedy zwracam honor....

Gerwarth

Podsumuję: lubimy książki, a Gerwarth nie lubi David'a Duchovnego.

napruto

hahahah stwórz kabaret mądrali

Gerwarth

Oj dobra tam....My go uwielbiamy ty go nie lubisz.Temat zamknięty...

Gerwarth

Wtedy mówimy o różnorakich zainteresowaniach. Uniwersalne to mogą być opony.

squeeze2

Na brzuchu czy te samochodowe?

Gerwarth

zobacz todrewno w Californication
zmienia się nie do poznania :p

pixi222

Oglądam Californication i nie uważam, że gra jak drewno.
Zresztą, zdanie osoby, która Pianistę, tę żydowską propagandę, oceniła na 10/10 się nie liczy.

squeeze2

a ty nie bądź taki mądry tylko pokaż swoje oceny, to też coś o tobie napiszę :P

pixi222

Nie chcę wprowadzać cie w kompleksy.

squeeze2

"żydowską propagandę"- tylko zauważ jak Polacy traktują Żydów nawet teraz ( co to za wyzwisko"ty Żydzie"? Jak ktoś tak mówi odpowiadam "ty Polaku").

napruto

Nic, nawet rzekome prześladowania żydów, nie wzięły się znikąd. Jak to powiedział Stone: "Były przyczyny, był i efekt".

squeeze2

"rzekome" drugi Ahmadineżad się znalazł.... phi
nie musisz pokazywać ocen, bo już pokazałeś swój denny poziom.... :/

pixi222

Jestem denny, bo patrzę inaczej, niż każą sztywne ramy propagandy? W takim razie chcę być denny i cieszę się z tego.

squeeze2

Tak squeeze2...ale wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Dla mnie nie liczy się czy ktoś biały, czarny czy inny(tak samo jak czy ktoś Polak, czy Żyd). Jak czyjś przodek był np. mordercą to nie znaczy, że i on jest.

napruto

Cóż, żydów nie darzę sympatią odkąd dopuścili się ludobójstwa w Strefie Gazy.

squeeze2

David Duchovny był synem Żyda i Szczotki :P

napruto

Szkotki

napruto

I co w związku z tym?

squeeze2

Że jego jednak darzysz wielką sympatią ;P

squeeze2

mi nie lubienie ich za stosunek do Palestyńczyków, nie przeszkadza w zgadzaniu się, z tym, że holokaust miał miejsce....

pixi222

Tak w ogóle to temat o Davidzie Duchovnym, a nie o prześladowaniu Żydów.

napruto

wiem wiem, ale kolega tu rzuca dziwnymi treściami i nie mogłam się powstrzymać , żeby je skomentować...
A widzę, że już pokazałeś mu jego hipokryzję co do Davida :) "Szczotka" dobre... :P

Gerwarth

myslalem ze chodzi o RASIAKA...... gra jak drewno

Gerwarth

oj biedaku,to ty chyba nie widziałaś/eś californication,hitu ostatnich lat....i dla twojej wiadomości nie trzeba grać jak jaś fasola,żeby byc dobrym aktorem,a patrząc na twój profil masz taki gust dziamdziaku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones