David Duchovny

David William Duchovny

8,3
11 525 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Duchovny

... w "Twin Peaks". Niech mi tu ktoś zaprzeczy, że w kiecce mu nie do twarzy :]

Lady_Snape

oczywiście ze do twarzy! rasowa kobieta ;-)

Divian

Tiaaaa...
Oglądam sobie Twin Peaks i oglądam, a tu nagle pojawia się postać Dennis a może raczej Denise Bryson i kurka zdaje mi się że z skądś znam tego aktora, dopiero później do mnie dotarło że to DD:)
Zaznaczam jeszcze że widziałem chyba wszystkie odcinki X-F (całe 9sezonów) więc zdziwienie było ogromne ;]

pozdrawiam

użytkownik usunięty
Lady_Snape

on jest słodki, kochana mordka :P:P:P bylam zauroczona do niedzieli aktorem M.J.Fox'em, ale obejrzałam reklamę z Davidem i cóż poradzić spodobał mi się ma coś w sobie :D:D:D On jest sweet:*:*:*

Lady_Snape

... w kiecce mu nie do twarzy :]

moody_mic

Hans, miałem identycznie - skądś go znam - zaraz zaraz - to nie moż b.... FUCK! To Mulder!:]

użytkownik usunięty
Yasiu

Tak. W jednej chwili widzimy agenta Coopera, w drugiej wchodzi agent Mulder w kiecce i z długimi włosami jako agent/agenta Bryson. To był wstrząs nie do opisania. Ale naprawdę prześwietnie zagrał te postać, brawa należą się mu też za poczucie humoru.

Lady_Snape

mnie podobała sie jego rola w 'julia ma dwoch kochankow' poza tym, ze film taki w kit to byl przekonujacy.
pozdrawiam

Lady_Snape

A w którym odcinku wystąpił?


ZA KRÓTKI
ZA KRÓTKI

p4welo

Sezon 2, odcinki 11-13. Trzeba dokladnie wiedziec, kiedy sie pojawia, bo jego kamuflaz bywa bardzo mylacy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones