David Duchovny

David William Duchovny

8,3
11 521 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Duchovny

Mowa oczywiście o X-Files. A poza tym: Jest wspaniały !!!! Świetny facet, przystojny, dobry ojciec i maz. Jeden z najlepszych aktórów na świecie. On mógł by nawet zagrać Neo w Matrixe, ale niestety i tak będzie zawsze kojarzyl sie nam z Foxem Mulderem.

Szajba

zgadzam sie z Toba w 100% mam na jego punkcie strasznego swira...

Szajba

Nie wiem czy widziałam z nim jakis inny film. Ogladalam Z Archiwum X do momentu az nie wycieli jego postaci. Nawet jesli widziałam jakis inny film z jego udziałem to nie specjalnie zapadl mi w pamiec. Natomiast ten serial to cudo:D

użytkownik usunięty
alien_2

ja go pamięam z archieum Y i z pamiętnik czerwonego pantofelka :D

Szajba

No szczerze to jako Mulder jest najlepszy... W innych filmach to niespecjalnie... Aktorem jest dobrym... dobrym ale nie wspaniałym Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo go lubię :)

agnieszka_2

Nie. On po prostu jest niedoceniony. Prawde mówiąc to uwielbiam tego aktora, jest moim ulubionym. Dałem mu 10\10 za role X-Files. Ciekawe kiedy go odkryją i będą obsadzać w innych poważniejszych produkcjach.

Szajba

Nie wiem czy to nastąpi.... tak to czasem jest. Zagrasz coś dobrze i potem wszyscy cię kojarzą tylko z jedną rolą... Może Duchovny naprawdę jest niedocenieny...

agnieszka_2

Panie i panowie,przecież nasz kochany David odrodził się ponownie-jako Hank Moody:)Ale jak dla mnie to zawsze pozostanie Mulderem :D

inka83

miało byc narodził sie ponownie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones