David Duchovny

David William Duchovny

8,3
11 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Duchovny

i nie umiem znaleźć w Nim wad...To mój ideał i już wariuję na jego punkcie... Czy któraś z dziewczyna tak ma???

Divian

ja nie wiem co się dzieje, ale od 5 lat kocham Raula niesamowicie i nie umiem znaleźć w Nim wad...To mój ideał i już wariuję na jego punkcie... Czy któraś z dziewczyna tak ma??? :D:D:D

Divian

Dirty Diana ja też uwielbiam Duchovnego !!!! JEDEM Z MOICH IDOLI. Jako Mulder jest nie do pokonania. W innych rolach również jest gitez z nim. Dodałem cie do ulubionych urzytkowników, moze tez sie skusisz :)

Szajba

Hehe, no proszę, odezwa do dziewczyn, a tu jakiś pan napisał:) Ale pozdrawiam i nie przeszkadzam, tu forum Davidka a nie Raula;)

Divian

co za dyskusja, i to beze mnie! nie moze być!:)

Divian

Ja również bałam się przykładać do tego rękę, więc uciekłam;)

Coria

Do Corii:
ja tak mam:-D dokładnie od 5 lat:-D i nawet nie próbuję z tym walczyć, chociaż nie zachowuję się jak małolata (bo nią nie jestem:-)) to z tym zupełnie nie walczę:-) Pozdrawiam Cię.

lady_akira

Hehe, dzięki Padmee, kamień z serca;) Ja też nie walczę, to zbyt silne:D Czyż tego stworzonka można nie kochać?:) Pozdrawiaaam

użytkownik usunięty
Divian

No...Może nie jest to mój ideał, ale to wyjątkowo przystojny facet i aktor...Swietnie grał w swoich filmach, ale szczególnie w "Z archiwum X"...Ten serial jest zajebisty, a jeszcze z nim, to wogóle...Chyba widziała wszystkie odcinki 1,2 i 3 serii...Pozdro

Divian

co tu za pogawędki, beze mnie? Widze ze jest nas więcej, taklich które kochaja platonicznie i się do tego przyznają i nie próbuję się leczyć :) i na zdrowie ;D Ahhh, David...

Divian

Tak ja tak miałam.Ale na szczescie juz mi przechodzi bo widziałam Duchovnego na zywo.Zapraszam serdzecznie kto chce odiedzic Duchovnego niech pisze:P

tusidex

tusidex gdzie widziałas go na żywo? załatwisz mi autograf?

Divian

http://www.youtube.com/watch?v=getG19TQ0go

LMNO

Oh, ja też kocham Duchovnego:) Jak oglądam "X Files" czy "Californication", dosłownie nie mogę się skupic na filmie, bo cały czas się nim zachwycam... Dosłownie wariuję! (To samo mam na punkcie Marka Harmona, no i może trochę Noaha Wyle). Ile bym dała, żeby zobaczyc go na żywo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones